• Náš tým
 • Galerie
 • Věrnostní program
 • Ceník
 • Kontakt
 • Péče Biologique Recherche
 • Líčení, řasy a obočí
 • Manikúra
 • Lakování a gelcolory
 • Pedikúra
 • Přístrojová pedikúra
 • Podologické výkony
 • Ortonyxie a nehtová protetika
 • Masáže
 • Depilace Lycon
 • Přístrojová lymfodrenáž
 • Kosmetika
 • Poukazy
 •  REZERVACE
  Rezervace
  1
  2
  3
  Kontaktní údaje
  Jméno a příjmení
  Telefon
  e‑mail

  Tým profesionálů

  postaráme se o Vás

  Hana Volfová

  kosmetika, majitelka
  Před 18 lety jsem se rozhodla změnit profesi dětské sestry, využila jsem zdravotnického vzdělání, doplnila si kosmetické a začala pomáhat ženám i mužům v odvětví péče o zdraví a krásu jejich pokožky. Během svoji praxe jsem vyzkoušela několik, převážně francouzských kosmetických značek. Jsem nadšená značkou Biologique Recherche, která nabízí možnost cíleného a individuálního přístupu a umožňuje vybrat každému tu nejlepší možnou péči, buď jako prevenci nebo pro zásadní vylepšení stavu pleti. Nedílnou a nezbytnou součástí je i správné nastavení přípravků na domácí použití, se kterým Vám ráda pomohu. Budete krásní, se zdravou pletí a budete se cítit skvěle. To je moje velká radost.

  Hana Volfová ml.

  manažer, marketing
  Se svou maminkou mám odjakživa velmi dobrý vztah, proto mě těší, že se spolu můžeme podílet na rozkvětu našeho salonu. Je pro mne velmi důležité, aby náš Atelier udržel vysoce nastavenou laťku kvality služeb a odlišil se tak od ostatních. Pomáhám tomu řízením chodu salonu, péčí o marketing a správou sociálních sítí. Tato práce mě velmi baví. Mým přáním je, aby každý klient odcházel ze salonu nadšený a vždy se rád vracel. Mám velkou radost, že se nám pro Vás podařilo sestavit tým opravdových profesionálů.

  Hanh Nguyenová

  kosmetika, manikúra, pedikúra, péče o tělo, zážitky
  Od svých 16 let jsem se trápila s problematikou své pleti. Mé první zkušenosti s kosmetikou byly nejdříve mým koníčkem. Četla jsem si potají v práci nebo doma, jak se správně starat o pleť, jaké složky jsou důležité a zajímala jsem více a více o tento obor. Později vše pokračovalo odbornými kurzy a nyní se dále vzdělávám a rozvíjím se značkou Sothys. Baví mě, že kosmetika se každým dnem mění a vyvíjí. Ráda se věnuji i manikúře a mokré pedikúře, abych svým klientkám mohla nabídnout komplexní služby a odcházely z našeho salonu s úsměvem na tváři. Motto: Péče o pleť je jednou ze základních nutností, avšak je to jednou z nejzanedbávanějších činností. Tuto skutečnost chci změnit.

  Sára Berardi

  kosmetika, manikúra, pedikúra, péče o tělo, zážitky
  Už od dětství mě fascinovalo, jak se moje maminka dokáže o všechno postarat a přitom neztratit svou krásu a šarm. Postupem času jsem objevovala další a další zaručené způsoby, jak zůstat věčně mladá a krásná. Čím více jsem se však o problematiku zajímala, tím zmateněji a protichůdněji jednotlivé rady působily. Potřebovala jsem se tedy dozvědět vše o univerzálních a vědecky podložených metodách a postupech. S touto touhou po poznání jsem odjela do Říma, kde má kosmetika dlouholetou tradici, a začala studovat v tamější škole. Nabyté vědomosti jsem měla příležitost si ověřit při práci kosmetičky v římských salonech. Do Prahy jsem se už vrátila s upravenou myšlenkou: každá žena by měla mít právo na to, aby se někdo staral o ni. A proto nyní beru jako svou povinnost a poslání postarat se o své klientky tak, aby se na ně okolí dívalo se stejným obdivem, s jakým jsem se já vždy dívala na svojí maminku.

  Denisa Kunt (Hůlová)

  manikúra, pedikúra, nehtová modeláž
  Již na základní škole za mnou chodily kamarádky nechat si nalakovat nehty. Při střední škole jsem se naučila gelovou modeláž a tento obor se stal mým koníčkem. Vždy jsem ale chtěla studovat. Dokončila jsem vysokou školu, ale práce v IT mě zcela nenaplňovala. Díky příležitosti pracovat v jednom pražském nehtovém studiu, jsem získala 7 let odborných znalostí a zkušeností se značkou OPI, které teď plně využívám při své práci. Mohu tedy říct, že moje práce je zároveň i mým velkým koníčkem.

  Petra Landová

  podologie, pedikúra
  Moje cesta k pedikúře začala přibližně před deseti lety, kdy jsem začala chodit na gelové nehty a po krátké době jsem usoudila, že to zvládnu také. Absolvovala jsem tedy kurz nehtové modeláže, ale pořád to nějak nebylo ono, tak jsem se rozhodla pokračovat i s kurzem pedikúry a podologie, což bylo osudové rozhodnutí. Od první teoretické hodiny mě problematika nohou začala fascinovat a během praktických hodin jsem zjistila, že v čím horším stavu nohy jsou, tím víc mě práce na nich baví. I dnes, kdy většina klientů chodí víceméně na běžnou pedikúru, mám největší radost, když klient, který přišel s bolestí, odchází lehkým krokem a s úsměvem.

  Aneta Hrbáčková

  kosmetika, manikúra, pedikúra, péče o tělo, zážitky
  Už od základní školy mě zajímala dermatologie, analýza pleti a kosmetické služby. Zaujala mě nejvíce problematická pleť a způsob, jak ji léčit. Vystudovala jsem kosmetické služby s maturitou a mám chuť se stále vzdělávat a obohacovat. V čem spočívá tajemství ženské krásy a zdravé pleti? Podle mého názoru je to sebevědomí, přirozenost a péče, která je se zdravou pletí spojená.

  Iveta Gulčíková

  kosmetika, pedikúra, péče o tělo
  Od doby, co jsem se začala aktivně věnovat sportu a zdravému životnímu stylu, mě začala i více zajímat péče o moji pokožku. Studovala jsem různé knihy, publikace, články, vše co se týče tohoto odvětví. Mnohem více jsem pochopila, jak je důležité pečovat o sebe samou. Obor kosmetiky mi opravdu učaroval. Je tak rozmanitý a dokáže každou ženu udělat šťastnější, proto jsem se rozhodla věnovat právě ji. Ráda se učím novým věcem a chci se stále zdokonalovat, abych vždy klientce dala tu nejlepší možnou péči v salonu Ateliér d'Esthetique.

  Hana Svobodová

  kosmetika, péče o tělo
  Při studiu na střední škole v oboru kosmetička, mě velice zaujala dermatologie, díky praxi v kožní ordinaci. Po dokončení studia jsem začala pracovat jako kosmetička v luxusním salonu. Další vzdělávání a hlavně získání zkušeností od profesionálů v oboru, pro mě bylo velikým přínosem. Měla jsem i možnost pracovat na klinice s dermatology, problematika kožních chorob mi je tedy velmi blízká. V oboru pracuji 12 let. Aniž bych byla dermatolog, věděla jsem že chci lidem pomáhat s kožní problematikou a ne pouze vylepšovat vzhled. Díky profesionální kosmetice, správné diagnostice, a kvalitní péči, je možné dodat klientům znovu sebevědomí, vyléčit spoustu nedokonalostí, podtrhnout jejich přirozenou krásu. Když klient odchází s úsměvem na tváři, to mě naplňuje a je důvodem, proč svou práci miluji.

  Aneta Branžovská

  recepce
  Vždy jsem obdivovala schopnost nás žen zvládat osobní a soukromé životy, péči o rodinu a přitom si zachovat ženskost a upravený vzhled. Při všech každodenních povinnostech je třeba nezapomínat na sebe a já jsem velmi ráda, že pracuji na místě, kde našim klientům poskytujeme tu nejlepší péči, relax a luxus, který si každý bez výjimky zaslouží.

  Tereza Martincová

  recepce
  Mezi mé zájmy patří nejen cestování, ale také komplexní péče o pleť od čištění až po líčení. V Atelieru jsem našla přesně to, co jsem hledala: skvělou práci, možnost vzdělávání se v kosmetických trendech a v neposlední řadě sehraný pracovní kolektiv. Dělá mi velikou radost, když klientky odcházejí ze salonu s úsměvem na rtech.

  Lydia Grebert

  masáže, péče o tělo
  Jsem původem francouzka žijící již osmým rokem v Praze. Česky mluvím minimálně, ale rozumím, proto se nemusíte bát, že bychom se při péči v salonu nedomluvili. Mám praxi jako masérka v luxusních pražských hotelech a zahraničních SPA centrech. Když zrovna nemasíruji, ve volném čase doučuji mé studenty francouzský jazyk. Práci s lidmi miluji a naplňuje mě. Největším štěstím pro mě je, když klient ze salonu odchází odpočatý, uvolněný a s úsměvem na rtech. Mojí vášní jsou masáže obličeje, ale především celého těla. Specializuji se na masáže hloubkové, které dokáží ulevit od bolesti. Věnuji se také speciálním technikám Kundalini a Ku-ney, kdy se díky speciálním masážním tahům uvolní nejen naše tělo, ale také mysl.

  Novinky e‑mailem

  Co je v Atelieru nového? Nechte nám tu e‑mail a budete to vědět jako první!