• Náš tým
 • Galerie
 • Benefity a pravidla salonu
 • Ceník
 • Kontakt
 • Péče Biologique Recherche
 • Líčení, řasy a obočí
 • Manikúra
 • Lakování a gelcolory
 • Pedikúra
 • Přístrojová pedikúra
 • Podologické výkony
 • Ortonyxie a nehtová protetika
 • Biologique Recherche - tělové péče
 • Masáže
 • Depilace Lycon
 • Přístrojová lymfodrenáž
 • Kosmetika
 • Poukazy
 •  REZERVACE
  Rezervace
  1
  2
  3
  Kontaktní údaje
  Jméno a příjmení
  Telefon
  e‑mail

  Tým profesionálů

  postaráme se o Vás

  Hana Volfová

  kosmetika, majitelka
  Před 18 lety jsem se rozhodla změnit profesi dětské sestry, využila jsem zdravotnického vzdělání, doplnila si kosmetické a začala pomáhat ženám i mužům v odvětví péče o zdraví a krásu jejich pokožky. Během svoji praxe jsem vyzkoušela několik, převážně francouzských kosmetických značek. Jsem nadšená značkou Biologique Recherche, která nabízí možnost cíleného a individuálního přístupu a umožňuje vybrat každému tu nejlepší možnou péči, buď jako prevenci nebo pro zásadní vylepšení stavu pleti. Nedílnou a nezbytnou součástí je i správné nastavení přípravků na domácí použití, se kterým Vám ráda pomohu. Budete krásní, se zdravou pletí a budete se cítit skvěle. To je moje velká radost.

  Hana Volfová ml.

  manažer, marketing
  Se svou maminkou mám odjakživa velmi dobrý vztah, proto mě těší, že se spolu můžeme podílet na rozkvětu našeho salonu. Je pro mne velmi důležité, aby náš Atelier udržel vysoce nastavenou laťku kvality služeb a odlišil se tak od ostatních. Pomáhám tomu řízením chodu salonu, péčí o marketing a správou sociálních sítí. Tato práce mě velmi baví. Mým přáním je, aby každý klient odcházel ze salonu nadšený a vždy se rád vracel. Mám velkou radost, že se nám pro Vás podařilo sestavit tým opravdových profesionálů.

  Hanh

  kosmetika, manikúra, pedikúra, péče o tělo
  Ve svých 16 letech jsem začala mít první akné, kterých jsem se těžce zbavovala. Díky mé mamince, která mě vzala na první kosmetiku jsem to začala vnímat jako nutností a s radostí pravidelně i docházela. Uvědomila jsem si, jak moc je důležité se o sebe starat, mít se ráda a neztratit naději, že se pleť změní. Mé první zkušenosti s kosmetikou byly nejdříve mojí zálibou. Později vše pokračovalo odbornými kurzy a nyní se dále vzdělávám a rozvíjím se značkou Biologique Recherche. V oboru jsem již přes 4 roky a baví mě, že kosmetika se každým dnem mění a vyvíjí. Ráda se věnuji i manikúře, mokré pedikúře a lash liftingu abych svým klientkám mohla nabídnout komplexní služby a odcházely z našeho salonu s úsměvem na tváři spokojené. Motto: Péče o samu sebe je jednou ze základních nutností, avšak je to jednou z nejzanedbávanějších činností.

  Sára

  kosmetika, manikúra, pedikúra, péče o tělo
  Už od dětství mě fascinovalo, jak se moje maminka dokáže o všechno postarat a přitom neztratit svou krásu a šarm. Postupem času jsem objevovala další a další zaručené způsoby, jak zůstat věčně mladá a krásná. Čím více jsem se však o problematiku zajímala, tím zmateněji a protichůdněji jednotlivé rady působily. Potřebovala jsem se tedy dozvědět vše o univerzálních a vědecky podložených metodách a postupech. S touto touhou po poznání jsem odjela do Říma, kde má kosmetika dlouholetou tradici, a začala studovat v tamější škole. Nabyté vědomosti jsem měla příležitost si ověřit při práci kosmetičky v římských salonech. Do Prahy jsem se už vrátila s upravenou myšlenkou: každá žena by měla mít právo na to, aby se někdo staral o ni. A proto nyní beru jako svou povinnost a poslání postarat se o své klientky tak, aby se na ně okolí dívalo se stejným obdivem, s jakým jsem se já vždy dívala na svojí maminku.

  Denisa

  manikúra, pedikúra, nehtová modeláž
  Již na základní škole za mnou chodily kamarádky nechat si nalakovat nehty. Při střední škole jsem se naučila gelovou modeláž a tento obor se stal mým koníčkem. Vždy jsem ale chtěla studovat. Dokončila jsem vysokou školu, ale práce v IT mě zcela nenaplňovala. Díky příležitosti pracovat v jednom pražském nehtovém studiu, jsem získala 7 let odborných znalostí a zkušeností se značkou OPI, které teď plně využívám při své práci. Mohu tedy říct, že moje práce je zároveň i mým velkým koníčkem.

  Petra

  podologie, pedikúra
  Moje cesta k pedikúře začala přibližně před deseti lety, kdy jsem začala chodit na gelové nehty a po krátké době jsem usoudila, že to zvládnu také. Absolvovala jsem tedy kurz nehtové modeláže, ale pořád to nějak nebylo ono, tak jsem se rozhodla pokračovat i s kurzem pedikúry a podologie, což bylo osudové rozhodnutí. Od první teoretické hodiny mě problematika nohou začala fascinovat a během praktických hodin jsem zjistila, že v čím horším stavu nohy jsou, tím víc mě práce na nich baví. I dnes, kdy většina klientů chodí víceméně na běžnou pedikúru, mám největší radost, když klient, který přišel s bolestí, odchází lehkým krokem a s úsměvem.

  Iveta

  kosmetika, pedikúra, péče o tělo
  Od doby, co jsem se začala aktivně věnovat sportu a zdravému životnímu stylu, mě začala i více zajímat péče o moji pokožku. Studovala jsem různé knihy, publikace, články, vše co se týče tohoto odvětví. Mnohem více jsem pochopila, jak je důležité pečovat o sebe samou. Obor kosmetiky mi opravdu učaroval. Je tak rozmanitý a dokáže každou ženu udělat šťastnější, proto jsem se rozhodla věnovat právě ji. Ráda se učím novým věcem a chci se stále zdokonalovat, abych vždy klientce dala tu nejlepší možnou péči v salonu Ateliér d'Esthetique.

  Hana

  kosmetika, péče o tělo
  Při studiu na střední škole v oboru kosmetička, mě velice zaujala dermatologie, díky praxi v kožní ordinaci. Po dokončení studia jsem začala pracovat jako kosmetička v luxusním salonu. Další vzdělávání a hlavně získání zkušeností od profesionálů v oboru, pro mě bylo velikým přínosem. Měla jsem i možnost pracovat na klinice s dermatology, problematika kožních chorob mi je tedy velmi blízká. V oboru pracuji 12 let. Aniž bych byla dermatolog, věděla jsem že chci lidem pomáhat s kožní problematikou a ne pouze vylepšovat vzhled. Díky profesionální kosmetice, správné diagnostice, a kvalitní péči, je možné dodat klientům znovu sebevědomí, vyléčit spoustu nedokonalostí, podtrhnout jejich přirozenou krásu. Když klient odchází s úsměvem na tváři, to mě naplňuje a je důvodem, proč svou práci miluji.

  Mariia

  manikúra, pedikúra
  V oboru kosmetiky se pohybuji 16 let. Jsem kreativní osoba se smyslem pro detail. Vyrostla jsem v lékařké rodině a studovala 2 roky medicínu. Stále více mě to však táhlo k oboru zcela odlišnému - ke kosmetice, líčení a péči o tělo a nehty. Své znalosti z medicíny jsem se rozhodla uplatnit v oboru podologie. Specializuji si na problematiku nehtů i kůže. Myslím si, že zdravé a krásné nehty mohou být ozdobou jak s lakem, tak i bez něj. Stejné pravidlo platí i u chodidel. Pokud nemáme v dobré kondici kůži na chodidech, celkový dojem z pedikúry nemůže být perfektní. Můj názor je, že pokud nehty a kůže na chodidlech nejsou v pořádku, neměli bychom je zatěžovat GelColorem nebo lakem. Při pravidelné návštěvě v salonu, která je doprovázena i péčí u vás doma, můžeme společně každý problém vyřešit. Těším se na návštěvu.

  Barbora

  recepce
  Mým zájmem byla vždy móda, ale díky prostředí kosmetického salónu jsem našla novou zálibu i v péči o pleť a tělo. Vím, jak důležitý je první kontakt, a proto se snažím o co největší pohodlí našich klientů a klientek. Dělá mi velkou radost vidět jak naše klientky odcházejí odpočinuté a dobře naladěné a jsem velmi ráda, že toho mohu být součástí.

  Markéta

  recepce
  Již při prvním vstupu do Atelieru d´Esthétique mě pohltilo krásné, přátelské prostředí a téměř rodinná atmosféra a jsem velmi ráda, že mohu být součástí tohoto týmu. Jelikož jsem od přírody člověk plný optimismu a pozitivní energie, vždy se snažím část této energie předat každé klientce, aby pro ni návštěva u nás v salonu byla nezapomenutelná i díky mému přístupu. Na své práci mám nejraději, když mohu vidět postupnou proměnu pleti našich klientek a jak odcházejí rozzářené a spokojené, jelikož jejich zrekonstruovaná pleť, je zároveň recenzí našich produktů. Chtěla bych Vás pozvat na návštěvu do našeho salonu, kde mi bude potěšením Vám připravit skvělou kávu a spolu s mými kolegyněmi Vás rozmazlovat a vytvořit Vám prostředí příjemné pro relaxaci a odpočinek.

  Novinky e‑mailem

  Co je v Atelieru nového? Nechte nám tu e‑mail a budete to vědět jako první!