• Náš tým
 • Galerie
 • Benefity a pravidla salonu
 • Ceník
 • Kontakt
 • Péče Biologique Recherche
 • Líčení, řasy a obočí
 • Manikúra
 • Lakování a gelcolory
 • Pedikúra
 • Biologique Recherche - tělové péče
 • Masáže
 • Depilace Lycon
 • Přístrojová lymfodrenáž
 • Laserové epilace
 • Kosmetika
 • Poukazy
 •  REZERVACE
  Rezervace
  1
  2
  3
  Kontaktní údaje
  Jméno a příjmení
  Telefon
  e‑mail

  Tým profesionálů

  postaráme se o Vás

  Hana Volfová

  kosmetika, majitelka
  Před 18 lety jsem se rozhodla změnit profesi dětské sestry, využila jsem zdravotnického vzdělání, doplnila si kosmetické a začala pomáhat ženám i mužům v odvětví péče o zdraví a krásu jejich pokožky. Během svoji praxe jsem vyzkoušela několik, převážně francouzských kosmetických značek. Jsem nadšená značkou Biologique Recherche, která nabízí možnost cíleného a individuálního přístupu a umožňuje vybrat každému tu nejlepší možnou péči, buď jako prevenci nebo pro zásadní vylepšení stavu pleti. Nedílnou a nezbytnou součástí je i správné nastavení přípravků na domácí použití, se kterým Vám ráda pomohu. Budete krásní, se zdravou pletí a budete se cítit skvěle. To je moje velká radost.

  Hana Volfová ml.

  manažer, marketing
  Se svou maminkou mám odjakživa velmi dobrý vztah, proto mě těší, že se spolu můžeme podílet na rozkvětu našeho salonu. Je pro mne velmi důležité, aby náš Atelier udržel vysoce nastavenou laťku kvality služeb a odlišil se tak od ostatních. Pomáhám tomu řízením chodu salonu, péčí o marketing a správou sociálních sítí. Tato práce mě velmi baví. Mým přáním je, aby každý klient odcházel ze salonu nadšený a vždy se rád vracel. Mám velkou radost, že se nám pro Vás podařilo sestavit tým opravdových profesionálů.

  Hanh

  kosmetika, manikúra, pedikúra, péče o tělo
  Ve svých 16 letech jsem začala mít první akné, kterých jsem se těžce zbavovala. Díky mé mamince, která mě vzala na první kosmetiku jsem to začala vnímat jako nutností a s radostí pravidelně i docházela. Uvědomila jsem si, jak moc je důležité se o sebe starat, mít se ráda a neztratit naději, že se pleť změní. Mé první zkušenosti s kosmetikou byly nejdříve mojí zálibou. Později vše pokračovalo odbornými kurzy a nyní se dále vzdělávám a rozvíjím se značkou Biologique Recherche. V oboru jsem již přes 4 roky a baví mě, že kosmetika se každým dnem mění a vyvíjí. Ráda se věnuji i manikúře, mokré pedikúře a lash liftingu abych svým klientkám mohla nabídnout komplexní služby a odcházely z našeho salonu s úsměvem na tváři spokojené. Motto: Péče o samu sebe je jednou ze základních nutností, avšak je to jednou z nejzanedbávanějších činností.

  Denisa

  manikúra, pedikúra, nehtová modeláž
  Péče o nehty byl vždy můj velký koníček a troufnu si říct, že dodnes je moje práce nedílnou součástí mého života. I přesto jsem kosmetické služby nikdy nestudovala. Vystudovala jsem obor Web a multimedia na ČVUT v Praze. Jsem studijní typ a ráda se učím nové věci, ale práce v IT mě zcela nenaplňovala. Proto jsem se v roce 2012 rozhodla uskutečnit svůj sen a věnovat se svému koníčku na profesionální úrovni. Začínala jsem v jednom z nejlepších salonů OPI v Praze, kde jsem měla tu možnost se naučit pracovat s jednou z nejlepších značek na trhu. Nyní se věnuji hlavně nailartu a aktuálním trendům a jsem hrdá na to, že mohu být součástí značky OPI a skvělého týmu salonu Atelier d'Esthetique v Praze na Vinohradech.

  Petra

  podologie, pedikúra
  Moje cesta k pedikúře začala přibližně před deseti lety, kdy jsem začala chodit na gelové nehty a po krátké době jsem usoudila, že to zvládnu také. Absolvovala jsem tedy kurz nehtové modeláže, ale pořád to nějak nebylo ono, tak jsem se rozhodla pokračovat i s kurzem pedikúry a podologie, což bylo osudové rozhodnutí. Od první teoretické hodiny mě problematika nohou začala fascinovat a během praktických hodin jsem zjistila, že v čím horším stavu nohy jsou, tím víc mě práce na nich baví. I dnes, kdy většina klientů chodí víceméně na běžnou pedikúru, mám největší radost, když klient, který přišel s bolestí, odchází lehkým krokem a s úsměvem.

  Iveta

  kosmetika, pedikúra, péče o tělo
  Od doby, co jsem se začala aktivně věnovat sportu a zdravému životnímu stylu, mě začala i více zajímat péče o moji pokožku. Studovala jsem různé knihy, publikace, články, vše co se týče tohoto odvětví. Mnohem více jsem pochopila, jak je důležité pečovat o sebe samou. Obor kosmetiky mi opravdu učaroval. Je tak rozmanitý a dokáže každou ženu udělat šťastnější, proto jsem se rozhodla věnovat právě ji. Ráda se učím novým věcem a chci se stále zdokonalovat, abych vždy klientce dala tu nejlepší možnou péči v salonu Ateliér d'Esthetique.

  Markéta Frková

  kosmetika, pedikúra, péče o tělo
  Moje cesta ke kosmetice a celkové péči o tělo začala už když jsem byla malá. Vždy jsem si všímala krásného nalíčení, ale i problematické pleti a věděla jsem, že jednou budu pracovat v kosmetickém oboru. Vystudovala jsem střední kosmetickou školu a mým cílem bylo začít pracovat na sobě a rozvíjet se. Dostala jsem úžasnou příležitost být součástí tohoto salonu, díky kterému se stále učím novým a novým věcem. Každá žena by si měla dopřávat 100% péči pro své tělo, protože krása se skládá jak z fyzické, tak i psychické vyrovnanosti.

  Klaudie Pšádová

  kosmetika, péče o tělo
  Od svých 12 let mám problémy s pletí. Už na základní škole jsem hledala různé způsoby, jak mít lepší pleť. Chtěla jsem tomu více porozumět a proto jsem zvolila střední odbornou školu v oboru kosmetické služby. Po vystudování jsem chtěla ihned nastoupit do salonu a rozvíjet se v tom, co jsem se naučila. Bohužel jsem nedostala žádnou příležitost a nevěděla jsem, jak v tomto oboru uspět a tak jsem po škole začala pracovat v rodinném podniku jako prodavačka v dětské certifikované obuvi a poté v depilačním studiu v Praze. Stále jsem ale cítila, že mi v životě něco chybí. Byla to právě práce kosmetičky, která byla mým snem. Nevzdala jsem se a dnes pracuji v nádherném salónu, kde můžu říct, že je pro mě vše inspirací. Jsem tu pro všechny, které trápí stejný problém, který před lety trápil i mě. Práce kosmetičky je to, co mě doopravdy baví a naplňuje. Chci naším klientům pomoci a zároveň je naučit, jak správně by se měli o svou pleť starat. Tak jako každý máme jen jeden život, tak máme každý jen jeden obličej. Tak ať vypadá co nejlépe!

  Hana

  kosmetika, péče o tělo
  Při studiu na střední škole v oboru kosmetička, mě velice zaujala dermatologie, díky praxi v kožní ordinaci. Po dokončení studia jsem začala pracovat jako kosmetička v luxusním salonu. Další vzdělávání a hlavně získání zkušeností od profesionálů v oboru, pro mě bylo velikým přínosem. Měla jsem i možnost pracovat na klinice s dermatology, problematika kožních chorob mi je tedy velmi blízká. V oboru pracuji 12 let. Aniž bych byla dermatolog, věděla jsem že chci lidem pomáhat s kožní problematikou a ne pouze vylepšovat vzhled. Díky profesionální kosmetice, správné diagnostice, a kvalitní péči, je možné dodat klientům znovu sebevědomí, vyléčit spoustu nedokonalostí, podtrhnout jejich přirozenou krásu. Když klient odchází s úsměvem na tváři, to mě naplňuje a je důvodem, proč svou práci miluji.

  Tereza Píchová

  manikúra junior

  Barbora

  recepce
  Mým zájmem byla vždy móda, ale díky prostředí kosmetického salónu jsem našla novou zálibu i v péči o pleť a tělo. Vím, jak důležitý je první kontakt, a proto se snažím o co největší pohodlí našich klientů a klientek. Dělá mi velkou radost vidět jak naše klientky odcházejí odpočinuté a dobře naladěné a jsem velmi ráda, že toho mohu být součástí.

  Markéta

  recepce
  Již při prvním vstupu do Atelieru d´Esthétique mě pohltilo krásné, přátelské prostředí a téměř rodinná atmosféra a jsem velmi ráda, že mohu být součástí tohoto týmu. Jelikož jsem od přírody člověk plný optimismu a pozitivní energie, vždy se snažím část této energie předat každé klientce, aby pro ni návštěva u nás v salonu byla nezapomenutelná i díky mému přístupu. Na své práci mám nejraději, když mohu vidět postupnou proměnu pleti našich klientek a jak odcházejí rozzářené a spokojené, jelikož jejich zrekonstruovaná pleť, je zároveň recenzí našich produktů. Chtěla bych Vás pozvat na návštěvu do našeho salonu, kde mi bude potěšením Vám připravit skvělou kávu a spolu s mými kolegyněmi Vás rozmazlovat a vytvořit Vám prostředí příjemné pro relaxaci a odpočinek.

  Novinky e‑mailem

  Co je v Atelieru nového? Nechte nám tu e‑mail a budete to vědět jako první!