• Náš tým
 • Galerie
 • Pravidla salonu
 • Kontakt
 • Ošetření pleti
 • Vlasová péče
 • Řasy a obočí
 • Líčení
 • Manikúra
 • Pedikúra
 • Ošetření těla BR - novinka
 • Maderoterapie - novinka
 • Lymfodrenáže - novinka
 • Relaxační masáže a rituály
 • Depilace voskem
 • Obličej
 • Tělo
 • Intimní partie
 • Kosmetika
 • Poukazy
 •  REZERVACE
  Rezervace
  1
  2
  3
  Kontaktní údaje
  Jméno a příjmení
  e‑mail
  Telefon
  Poznámka/slevový kód
  V případě rezervace kosmetického ošetření prosíme o uvedení důvodů návštěvy a upřesnění stavu Vaší pleti, na základě kterých Vám budeme moci nabídnout služby příslušných specialistek zabývajících se touto problematikou: 

  Tým profesionálů

  postaráme se o Vás

  Hana Volfová

  kosmetika, majitelka
  Před 23 lety jsem se rozhodla změnit profesi dětské sestry, využila jsem zdravotnického vzdělání, doplnila si kosmetické a začala pomáhat ženám i mužům v odvětví péče o zdraví a krásu jejich pokožky. Během svoji praxe jsem vyzkoušela několik, převážně francouzských kosmetických značek. Jsem nadšená značkou Biologique Recherche, která nabízí možnost cíleného a individuálního přístupu a umožňuje vybrat každému tu nejlepší možnou péči, buď jako prevenci nebo pro zásadní vylepšení stavu pleti. Nedílnou a nezbytnou součástí je i správné nastavení přípravků na domácí použití, se kterým Vám ráda pomohu. Budete krásní, se zdravou pletí a budete se cítit skvěle. To je moje velká radost.

  Hana Volfová ml.

  manažer, marketing
  Se svou maminkou mám odjakživa velmi dobrý vztah, proto mě těší, že se spolu můžeme podílet na rozkvětu našeho salonu. Je pro mne velmi důležité, aby náš Atelier udržel vysoce nastavenou laťku kvality služeb a odlišil se tak od ostatních. Pomáhám tomu řízením chodu salonu, péčí o marketing a správou sociálních sítí. Tato práce mě velmi baví. Mým přáním je, aby každý klient odcházel ze salonu nadšený a vždy se rád vracel. Mám velkou radost, že se nám pro Vás podařilo sestavit tým opravdových profesionálů.

  Hanh

  kosmetika, manikúra, pedikúra, péče o tělo
  Ve svých 16 letech jsem začala mít první akné, kterých jsem se těžce zbavovala. Díky mé mamince, která mě vzala na první kosmetiku jsem to začala vnímat jako nutností a s radostí pravidelně i docházela. Uvědomila jsem si, jak moc je důležité se o sebe starat, mít se ráda a neztratit naději, že se pleť změní. Mé první zkušenosti s kosmetikou byly nejdříve mojí zálibou. Později vše pokračovalo odbornými kurzy a nyní se dále vzdělávám a rozvíjím se značkou Biologique Recherche. V oboru jsem již přes 4 roky a baví mě, že kosmetika se každým dnem mění a vyvíjí. Ráda se věnuji i manikúře, mokré pedikúře a lash liftingu abych svým klientkám mohla nabídnout komplexní služby a odcházely z našeho salonu s úsměvem na tváři spokojené. Motto: Péče o samu sebe je jednou ze základních nutností, avšak je to jednou z nejzanedbávanějších činností.

  Hana

  kosmetika, laserové epilace, péče o tělo
  Při studiu na střední škole v oboru kosmetička, mě velice zaujala dermatologie, díky praxi v kožní ordinaci. Po dokončení studia jsem začala pracovat jako kosmetička v luxusním salonu. Další vzdělávání a hlavně získání zkušeností od profesionálů v oboru, pro mě bylo velikým přínosem. Měla jsem i možnost pracovat na klinice s dermatology, problematika kožních chorob mi je tedy velmi blízká. V oboru pracuji 12 let. Aniž bych byla dermatolog, věděla jsem že chci lidem pomáhat s kožní problematikou a ne pouze vylepšovat vzhled. Díky profesionální kosmetice, správné diagnostice, a kvalitní péči, je možné dodat klientům znovu sebevědomí, vyléčit spoustu nedokonalostí, podtrhnout jejich přirozenou krásu. Když klient odchází s úsměvem na tváři, to mě naplňuje a je důvodem, proč svou práci miluji.

  Dominika

  kosmetika, manikúra, pedikúra, laserové epilace
  Kosmetice se věnuji přes 10 let a nikdy jsem nepřemýšlela nad změnou. Péči o Vaše pohodlí a zdravou krásnou pleť považuji za radost a něco, co mě naplňuje. Posledních několik let sleduji průlomové trendy v kosmetice a celkovou péči o tělo, což mě ještě více těší, protože stále přichází spousta novinek a informací, ze kterých se mohu učit, ale zároveň i na co si dát pozor. Já sama jsem měla problémy s pletí a celkově s kůží a to mě motivovalo, abych mohla pomoci k dosažení krásné pleti i ostatním lidem. Pracovala jsem s kvalitními i luxusními značkami, ale až teď vidím smysl v tom, co Biologique Recherche nabízí. Jejich přístup mě oslovil. Navíc se věnuji i manikúře, což udělá hezkou tečku na celkovém vzhledu.

  Karolína

  kosmetika, laserové epilace
  Vše začalo již mou prací maskérky v divadle. Líčení obličeje je úzce spojeno i s péčí o pleť. Nikdy nemůže být make-up perfektní, pokud není pleť zdravá. Došlo mi, že chci klientům pomoci nejen s líčením, ale i s tím, co se pod ním skrývá. Na řadu tedy přišly odborné kurzy. Nyní jsem velmi pyšná na to, že mohu pracovat s tak prestižní značkou jako je Biologique Recherche a pomáhat klientům se správnou péčí o pleť a podtrhnout jejich krásu.

  Kristýna

  manikúra, pedikúra
  Již od malička jsem měla problémy s nehty. Byly křehké a lámaly se, velmi jsem se za ně styděla. S mojí maminkou jsme se dlouhou dobu snažily najít řešení, ale bohužel neúspěšně. Na základní škole jsem měla problém si vybrat, jaký obor bych chtěla jít dále studovat. Nakonec jsem si řekla, že bych chtěla pomáhat lidem, aby se nestyděli jako já, proto jsem si vybrala obor kosmetické služby. Manikúra i pedikúra mě kompletně pohltily. Ihned jsem věděla, že to je obor, ve kterém se chci rozvíjet a stále zlepšovat. Vidět radost v očích klientek po ošetření mě moc naplňuje. Jsem moc šťastná, že mohu dělat práci, která je zároveň mým koníčkem. Díky Ateliéru mam k dispozici profesionální značku O.P.I a jsem vděčná za to, že mohu dělat to, co mě baví.

  Bára

  manikúra, pedikúra, kosmetika
  Narodila jsem se v Karlových Varech, kde jsem také studovala střední odbornou školu - obor kosmetička. Toto zaměření jsem si vybrala již na základní škole, kde mě velmi zajímala jak péče o pleť, tak i upravené ruce a nehty, které jsou vizitkou každého z nás. Na své práci miluji, když vidím výsledky a spokojené klientky, které se rády vracejí. Jsem velmi ráda za to, že mohu pracovat se značkou Biologique Recherche, která mě velmi zaujala a je mi ctí pracovat v tak krásném prostředí salonu Atelier d’Esthetique .

  Barbora

  recepce
  Mým zájmem byla vždy móda, ale díky prostředí kosmetického salónu jsem našla novou zálibu i v péči o pleť a tělo. Vím, jak důležitý je první kontakt, a proto se snažím o co největší pohodlí našich klientů a klientek. Dělá mi velkou radost vidět jak naše klientky odcházejí odpočinuté a dobře naladěné a jsem velmi ráda, že toho mohu být součástí.

  Markéta

  recepce
  Již při prvním vstupu do Atelieru d´Esthétique mě pohltilo krásné, přátelské prostředí a téměř rodinná atmosféra a jsem velmi ráda, že mohu být součástí tohoto týmu. Jelikož jsem od přírody člověk plný optimismu a pozitivní energie, vždy se snažím část této energie předat každé klientce, aby pro ni návštěva u nás v salonu byla nezapomenutelná i díky mému přístupu. Na své práci mám nejraději, když mohu vidět postupnou proměnu pleti našich klientek a jak odcházejí rozzářené a spokojené, jelikož jejich zrekonstruovaná pleť, je zároveň recenzí našich produktů. Chtěla bych Vás pozvat na návštěvu do našeho salonu, kde mi bude potěšením Vám připravit skvělou kávu a spolu s mými kolegyněmi Vás rozmazlovat a vytvořit Vám prostředí příjemné pro relaxaci a odpočinek.

  Novinky e‑mailem

  Co je v Atelieru nového? Nechte nám tu e‑mail a budete to vědět jako první!